روشمند

درباره ما

۲۰+

سال تجربه موفق

مدیریت عملکرد نوین

درباره

شرکت مدیریت روشمند

شرکت مدیریت روشمند شرکتی تخصصی است که در حوزه توسعه فناوری های مدیریتی و خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک و تحول دیجیتال فعالیت می نماید. متخصصین روشمند ترکیبی از تخصص و خلاقیت  در زمینه فناوری اطلاعات، کسب و کار و مدیریت عملکرد می باشند که در کنار هم روی روش توسعه متدها و پلتفرم های مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی در کشور متناسب با نیاز داخلی فعالیت می نمایند.

به کارگیری آخرین تکنولوزی های روز دنیا اولویتی است که متخصصین روشمند همواره سرلوحه کار خود قرار داده اند.

شناسایی و تمرکز بر نیاز سازمان ها روشمند را به شرکتی موفق در عرصه ارائه راه کار ها و پلتفرم های مدیریتی در سطح کشور تبدیل نموده است.

هدف

هدف ما ارائه بهترین راه حل‌های سفارشی، خدمات بدیع و محصولات خلاقانه مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز می‌باشد.

شعار ما

ما معتقدیم که می توانیم در راستای رضایت مشتریانی که خواستار نوآوری و همگام شدن با دانش روز دنیا هستند و با شناسایی نیازها و توانایی های سازمان/ شرکت، بهترین راه حل ها را ارائه نماییم. شعار ما تغییر برای ترقیست. ما مفتخریم که به عنوان اولین شرکت ایرانی، پلتفرم ابری جاری سازی استراتژی به روش برنامه ریزی چابک با استفاده از روش OKR را پایه ریزی کرده ایم. نقطه قوت ما تجربه های موفقی است که در بومی سازی بهترین راهکارها، روش ها و الگوهای موفق دنیا برای حل مسائل اجرایی داشته ایم. این مزیت پایدار با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، فرهنگ دانش محوری و کار گروهی ما محقق شده است.

سیاست ما

سیاست شرکت ما، کمک به سازمان ها در جهت مهاجرت از روش های برنامه ریزی سنتی به روش برنامه ریزی چابک می باشد. برای این منظور شرکت روشمند روش های تخصصی و حرفه ای آموزش، همراهی و مشاوره به روش مربی گری ، پلتفرم مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی و همچنین تربیت و توانمندسازی نیروهای متخصص را در دستور کار دارد.

دستاورد ها
۰ +
همکاران
۰ +
مشتریان
۰
پروژه موفق
۰