درباره ما

۲۰+

سال تجربه موفق

درباره

شرکت مدیریت روشمند

شرکت مدیریت روشمند شرکتی تخصصی است که در حوزه توسعه فناوری های مدیریتی و خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک فعالیت می نماید. متخصصین روشمند ترکیبی از تخصص های مختلف در زمینه فناوری اطلاعات، کسب و کار، علوم و فناوری می باشند که در کنار هم روی روش توسعه متدها و پلتفرم های مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی در کشور فعالیت می نمایند.

هدف

هدف ما ارائه بهترین راه حل‌های سفارشی، خدمات بدیع و محصولات خلاقانه مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز می‌باشد.

شعار ما

ما معتقدیم که می توانیم در راستای رضایت مشتریانی که خواستار نوآوری و همگام شدن با دانش روز دنیا هستند و با شناسایی نیازها و توانایی های سازمان/ شرکت، بهترین راه حل ها را ارائه نماییم. شعار ما تغییر برای ترقیست. ما مفتخریم که به عنوان اولین شرکت ایرانی، پلتفرم ابری جاری سازی استراتژی به روش برنامه ریزی چابک با استفاده از روش OKR را پایه ریزی کرده ایم. نقطه قوت ما تجربه های موفقی است که در بومی سازی بهترین راهکارها، روش ها و الگوهای موفق دنیا برای حل مسائل اجرایی داشته ایم. این مزیت پایدار با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، فرهنگ دانش محوری و کار گروهی ما محقق شده است.

سیاست ما

سیاست شرکت ما، کمک به سازمان ها در جهت مهاجرت از روش های برنامه ریزی سنتی به روش برنامه ریزی چابک می باشد. برای این منظور شرکت روشمند روش های تخصصی و حرفه ای آموزش، همراهی و مشاوره به روش مربی گری ، پلتفرم مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی و همچنین تربیت و توانمندسازی نیروهای متخصص را در دستور کار دارد.

۰ +
دستاورد ها
۰ +
همکاران
۰
مشتریان
۰
پروژه موفق