مرکز گزارشات - مدیریت روشمند

کاربری ساده تر، پاسخ های سریع تر
تصمیم های قدرتمند

 

قدرت اطلاعات سازمان خود را شکوفا کنید.

مرکز گزارشات

دسترسی ساده و سریع به گزارشات و اطلاعات استراتژیک سازمان

چرا مرکز گزارشات؟

دسترسی سریع به گزارشات عملکردی نرم افزار جامع مدیریت استراتژیک و عملکرد پوینتر به صورت ساده ، شفاف و شکیل یکی از اولویت های گزارش گیری در سازمانها است. لذا بهره گیری از ساختاری که این امکان را در سطوح مختلف سازمانی امکان پذیر سازد از اهمیت بالایی برخوردار است. بهره گیری از ماژول مرکز گزارشات این امکان را فراهم می سازد تا گزارشهای از پیش طراحی شده، با ساختاری ساده و با در نظر گرفتن سطح دسترسی سازمانی، به صورت لحظه‌ای در دسترس کاربران قرار گیرد. از طرفی این گزارشها با قابلیت خروجی Excel و PDFکاربر را قادر می‌سازد تا از گزارشات در ساختارهای دیگر گزارش دهی که در سازمان وجود دارد استفاده نماید. همچنین قابلیت طراحی کتابچه گزارشات در این راهکار نرم افزاری وجود دارد و امکان نمایش نمودار، جدول و متن را در یک گزارش فراهم می‌سازد که روند ساخت گزارش را تسهیل می نماید.


عدم نیاز به آموزش

محیط کاربری “مرکز گزارشات” شبیه به ویندوز اکسپلورر طراحی شده است و امکان استفاده برای کاربران با هر سطح دانش را فراهم می کند. این موضوع از طرفی کارمندان را به استفاده کاربردی از سیستم ترغیب می کند و از طرفی باعث صرفه جویی در هزینه و زمان سازمان می شود.


گزارش ها

در “مرکز گزارشات” چند گزارش عمومی پرکاربرد و انواع گزارشات شخصی سازی شده طبق درخواست سازمان ها قرار دارد که کاربران با استفاده از آن به راحتی می توانند گزارشات مورد نیاز خود را دریافت کنند و بر مبنای اطلاعات دقیق، تصمیم گیری کنند.